WWE Romanian

WWE Romanian
 
AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 RWF Championship

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin


Mesaje : 180
Data de înscriere : 10/04/2012

MesajSubiect: RWF Championship   Dum Ian 13, 2013 11:44 am

RWF Championship

Current champion(s):-
Promotion:RWF
Brand:RWF Roster
Date established:January 1,1999
Date retired:December 31,2005
Other name(s)
RWF World Heavyweight Championship

Statistics
Most Reigns:Diamant (6 reigns)
First champion(s):Pipometru
Last champion(s):Diamant
Longest reign:Diamant (731 Days)
Shortest reign:Blackinn (31 Days)
Oldest champion:Undertaker (25 years)
Youngest champion:Andrew Ronald (15 years)
Heaviest champion:Big Show (144 kg)
Lightest champion:Andrew Ronald (78 kg)

List of RWF Champions

Diamant=6
Taurus=5
The Rock=4
Triple H=4
Ghost=3
Kane=3
Undetaker=3
Pipometru=2
Tygrutz=2
Blackinn=1
Andrew Ronald=1
Christian=1
Big Show=1
Shawn Michaels=1
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://wwero.4umotion.com
 
RWF Championship
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WWE Romanian :: RWF Belts :: RWF Championship-
Mergi direct la: