WWE Romanian

WWE Romanian
 
AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 RWF European Championship

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin


Mesaje : 180
Data de înscriere : 10/04/2012

MesajSubiect: RWF European Championship   Dum Ian 13, 2013 11:54 pm

RWF European Championship

Current champion(s):-
Promotion:RWF
Brand:RWF Roster
Date established:January 1,1999
Date retired:December 31,2005
Other name(s)

Statistics
Most Reigns:Ghost (5 reigns)
First champion(s):Diamant
Last champion(s):Blackinn
Longest reign:Ghost (431 Days)
Shortest reign:Diamant (45 Days)
Oldest champion:Diamant (23 years)
Youngest champion:Andrew Ronald (15 years)
Heaviest champion:Big Show (144 kg)
Lightest champion:Andrew Ronald (78 kg)

List of RWF European Champions

Ghost=5
Andrew Ronald=4
Hellman=4
Triple H=4
Blackinn=4
Diamant=2
Christian=2
Pipometru=2
Ghost=1
Big Show=1
Mark Henry=1
Daniel Killer Man=1
Shawn Michaels=1
Taurus=1
Tygrutz=1
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://wwero.4umotion.com
 
RWF European Championship
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WWE Romanian :: RWF Belts :: RWF European Championship-
Mergi direct la: