WWE Romanian

WWE Romanian
 
AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 RWF World Tag Team Championship

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin


Mesaje : 180
Data de înscriere : 10/04/2012

MesajSubiect: RWF World Tag Team Championship   Lun Ian 14, 2013 12:02 am

RWF World Tag Team Championship

Current champion(s):-
Promotion:RWF
Brand:RWF Roster
Date established:January 1,1999
Date retired:December 31,2005
Other name(s)

Statistics
Most Reigns:Andrew and Jack Ronald (10 reigns)
First champion(s):Jeff and Matt Hardy
Last champion(s):Blackinn and Christian
Longest reign:Ghost,Kane (431 Days)
Shortest reign:Taurus and Tygrutz (25 Days)
Oldest champion:The Rock (23 years)
Youngest champion:Andrew Ronald (15 years)
Heaviest champion:Taurus (99 kg)
Lightest champion:Andrew Ronald (78 kg)

List of RWF World Tag Team Champions

Andrew Ronald=10
Jack Ronald=10

Jeff Hardy=7
Matt Hardy=7
The Rock=5
Roosevelt=5
Shawn Michaels=3
Killer 35=3
Blackinn=3
Christian=3
Ghost=2
Kane=2
Taurus=1
Tygrutz=1
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://wwero.4umotion.com
 
RWF World Tag Team Championship
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WWE Romanian :: RWF Belts :: RWF World Tag Team Championship-
Mergi direct la: