WWE Romanian

WWE Romanian
 
AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 RWF Women's Championship

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin


Mesaje : 180
Data de înscriere : 10/04/2012

MesajSubiect: RWF Women's Championship   Lun Ian 14, 2013 12:06 am

RWF Women's Championship

Current champion(s):-
Promotion:RWF
Brand:RWF Roster
Date established:January 1,1999
Date retired:December 31,2005
Other name(s)

Statistics
Most Reigns:Andreutza (4 reigns)
First champion(s):Liutza
Last champion(s):Acadeaua
Longest reign:Andreutza (343 Days)
Shortest reign:Killleruza (35 Days)
Oldest champion:Killerutza (25 years)
Youngest champion:Acadeaua (12 years)
Heaviest champion:Acadeaua (64 kg)
Lightest champion:Liutza (56 kg)

List of RWF Women's Champions

Andreutza=4
Acadeaua=3
Killerutza=3
Liutza=3
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://wwero.4umotion.com
 
RWF Women's Championship
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WWE Romanian :: RWF Belts :: RWF Women's Championship-
Mergi direct la: