WWE Romanian

WWE Romanian
 
AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 World Heavyweight Championship

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin


Mesaje : 180
Data de înscriere : 10/04/2012

MesajSubiect: World Heavyweight Championship   Lun Apr 16, 2012 5:22 am

World Heavyweight Championship

Current champion(s):Dolph Ziggler
Promotion:WWE Romanian
Brand:SmackDown
Date established:January 1,2006
Other name(s)
Unified World Heavyweight Championship

Statistics
Most Reigns:FZR ForzaRapid (8 reigns)
First champion(s):Kane
Longest reign:Armin Van Buuren (366 Days)
Shortest reign:G22 (1 Minute)
Oldest champion:Undertaker (36 years)
Youngest champion:Dark One (13 years)
Heaviest champion:Big Show (170 kg)
Lightest champion:Dark One (39 kg)

List of World Heavyweight Champions

FZR ForzaRapid=8
Triple H=7
Ghost=7
Blackinn=6
The Undertaker=6
The Pro=6
Chris Jericho=6
John Cena=5
CM Punk=4
Cypy=4
Randy Orton=4
Dark One=3
Kane=3
Big Show=3
The Rock=3
Sheamus=3
Batista=3
FCDB=2
Mark Henry=2
Christian=2
Danu=2
Rey Mysterio=2
Armin van Buuren=1
Adolf Hitler=1
BlackHenzo=1
Cappo dei Cappi=1
Azot=1
Killer Zm=1
Rayder=1
Daniel Bryan=1
G22=1
Taurus=1
Hellboy=1
Diamant=1
Puyutz Ucigas=1
Daniel Killer Man=1
Dolph Ziggler=1
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://wwero.4umotion.com
 
World Heavyweight Championship
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WWE Romanian :: WWE Current Belts :: World Heavyweight Championship-
Mergi direct la: