WWE Romanian

WWE Romanian
 
AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 United States Championship

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin


Mesaje : 180
Data de înscriere : 10/04/2012

MesajSubiect: United States Championship   Lun Apr 16, 2012 5:42 am

United States Championship

Current champion(s):Hellandre
Promotion:WWE Romanian
Brand:Raw
Date established:March 12,2007
Other name(s)
Romania Championship

Statistics
Most Reigns:The USA Men (16 reigns)
First champion(s):The USA Men
Longest reign:The USA Men (333 Days)
Shortest reign:Gryzly (4 Days)
Oldest champion:Armin Van Buuren (19 years)
Youngest champion:FZR ForzaRapid (13 years)
Heaviest champion:The USA Men (120 kg)
Lightest champion:Gryzly (33 kg)

List of United States Champions

The USA Men=16
Gryzly=11
Armin van Buuren=8
Daniel Killer Man=4
John Cena=4
Triple H=3
FZR ForzaRapid=3
Hellandre=2
Rey Mysterio=1
The Miz=1
Cappo dei Cappi=1
CCA Bonzai=1
The Pro=1
Zack Ryder=1
Adolf Hitler=1
Zetec=1
Killer Zm=1
Puyutz Ucigas=1
Andu Markeloff=1
Hellboy=1
Devon Jester=1
Nick Johnson=1
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://wwero.4umotion.com
 
United States Championship
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WWE Romanian :: WWE Current Belts :: United States Championship-
Mergi direct la: