WWE Romanian

WWE Romanian
 
AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 WWE Tag Team Championship

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin


Mesaje : 180
Data de înscriere : 10/04/2012

MesajSubiect: WWE Tag Team Championship   Lun Apr 16, 2012 5:58 am

WWE Tag Team Championship

Current champion(s):Kane and Daniel Bryan
Promotion:WWE Romanian
Brand:WWE Roster
Date established:March 12,2007
Other name(s)

Statistics
Most Reigns:CM Punk,Kane (6 reigns)
First champion(s):Randy Orton,Blackinn
Longest reign:R Truth,Kofi Kingston (152 Days)
Shortest reign:Ram,Dt Black (66 Days)
Oldest champion:Blackinn (16 years)
Youngest champion:FZR ForzaRapid (12 years)
Heaviest champion:Blackinn (73 kg)
Lightest champion:FZR ForzaRapid (39 kg)

List of WWE Tag Team Champions

CM Punk=6
Kane=6

FZR ForzaRapid=5
Ghost=4
Kofi Kingston=4
Daniel Bryan=4
Wade Barret=3
Wicked Sick=3
Speed Lundergraund=2
Seby Frumuselu=2
Azot=2
Beni=2
Alex Boss=2
Randy Orton=2
The Pro=2
Cappo dei Cappi=2
Hunter=2
Ctrelok=2
Rey Mysterio=1
Blackinn=1
Limp Bizkit=1
Snk=1
Sageata=1
The Miz=1
Ram=1
Dt Black=1
Adolf Hitler=1
Skayras=1
Armin van Buuren=1
Headshoot=1
R Truth=1
The Great Khali=1
Nick Johnson=1
BMX=1
Devon Jester=1
John Cena=1
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://wwero.4umotion.com
 
WWE Tag Team Championship
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WWE Romanian :: WWE Current Belts :: WWE Tag Team Championship-
Mergi direct la: