WWE Romanian

WWE Romanian
 
AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Hardcore Championship

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin


Mesaje : 180
Data de înscriere : 10/04/2012

MesajSubiect: Hardcore Championship   Sam Noi 24, 2012 6:43 am

Hardcore Championship

Current champion(s):Andu Markeloff
Promotion:WWE Romanian
Brand:ECW
Date established:November 1,2012
Other name(s)

Statistics
Most Reigns:Rayder,Armin van Buuren,Headshoot,Andu Markeloff (1 reigns)
First champion(s):Rayder
Longest reign:Headshoot (98 Days)
Shortest reign:Armin van Buuren (30 Days)
Oldest champion:Armin van Buuren (31 years)
Youngest champion:Rayder (14 years)
Heaviest champion:Armin van Buuren (93 kg)
Lightest champion:Rayder (65 kg)

List of Hardcore Champions

Rayder=1
Armin van Buuren=1
Headshoot=1
Andu Markeloff=1
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://wwero.4umotion.com
 
Hardcore Championship
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WWE Romanian :: WWE Current Belts :: Hardcore Championship-
Mergi direct la: